לקוחות מספרים


לקוחות מספרים עלינו


למה להאמין לנו? תקראו מה שלקוחות מספרים:

אבי חכם

לחברת ארז הסעות בע"מ – תודה לכם על שירות נפלא ואישי בהסעה של בני ניצן לנתב"ג. תודה על עמידה מדוייקת בזמנים, על איסוף מפתח הבית ועל נסיעה בטוחה ומהנה. אני ממליץ לכולם להשתמש בשירות הסעות לנתב"ג של חברת ארז הסעות – נתב"ג FIX.

אדווה וחיים שמירה וביטחון

לארז ונירית היקרים – הבעלים של חברת ארז הסעות. ברצוננו להודות על יחס חם ואוהב, על נתינה ושירות מצוין מכל הלב ובכל שעה שצריך! אתם פשוט מקסימים.


מורן אזולאי

תודה לחברת ארז הסעות ולנהגים האדיבים של החברה. לקראת יום החתונה שלי שהתקיימה באיזור המרכז השכרתי את האוטובוס החדש של ארז הסעות לטובת האורחים הרבים שלי מצפון הארץ. צוות המשרד של ארז הסעות נתן לי טיפול אישי ומסור, הנהג הקדים וחיכה בסבלנות עד שאחרון האורחים הגיע אל ההסעה ולקח את כולם בבטחה עד לאולם האירועים. גם בסיום האירוע חיכה הנהג האדיב בסבלנות עד שאחרון האורחים הגיע החזיר את כולם הביתה בשלום. אני ממליצה לכולם להשתמש בשירותי הסעה לחתונה של חברת ארז ה

מנחם כהן

תודה לכם על שירות נפלא ומקצועי. לפני כחודש השתמשנו בשירות הסעות לאירועים של חברת ארז הסעות. נסענו עם אוטובוס של חברת ארז הסעות לבר מצווה של בנינו היקר יוסף בכותך המערבי. היחס החם והאדיב של נהג האוטובוס והעמידה בזמנים הותירה בנו רושם נהדר. אנו שמחים להיות לקוחות נאמנים של חברת ארז הסעות וכמובן נמשיך להשתמש בשירותים שלכם גם בעתיד.


ציפי – כפר סבא

פניתי לצורך הסעה לטיול. נהגי החברה הגיעו בזמן, היו בסדר וגם המחיר היה סביר בהחלט.

ציפי

פניתי לצורך הסעה של מדריכים לחדרה. הגיע בזמן, היה אדיב והמחיר סביר. בחנתי עוד הצעה והוא היה זול יותר.


הישאם – כפר נין

פניתי לחברת ארז הסעות כדי להזמין הסעה. השירות טוב, הגיעו בזמן והמחיר סביר.

משפחת רפפורט

מכתב הערכה עבור נהג

שרית – חולון

פניתי להסעה לחתונה מהצפון למרכז. הגיעו בזמן, היו מאוד קשובים לבקשות מבחינת השעות ופיזור האנשים. הקצו לנו סדרן באופן אישי והמחיר היה בהתאם לציפיות.

עובד נור – ראש מועצת גבלוע

תעודת הוקרה בגין תרומה למבצע "קמחא דפסחא" בגלבוע

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן