ארגון ימי כיף לחברות

ארגון ימי כיף לחברות

ארגון ימי כיף לחברות – לימי גיבוש בעסק יש חשיבות רבה משום שהם מלכדים את העובדים ומאפשרים להם להכיר זה את זה בצורה טובה יותר ואף לפתח חברויות מעבר לשעות העבודה – דבר התורם לשביעות רצון ממקום העבודה ומשפר את האפקטיביות של העובדים בעסק לאורך זמן.

החוויות שנצברות במהלך ימי כיף לחברות נשארות בזיכרונם של העובדים ויוצרות נוסטלגיה נעימה שחיונית לקבוצות, דבר שלא ניתן להשיג בעבודה השגרתית במשרד, אך איך מארגנים את יום הכיף בצורה מושלמת? קיבצנו מספר עבורכם מספר טיפים מועילים.

הגדירו את התקציב שלכם

חשוב להשקיע ביום כיף לעובדים אך יש להיזהר מפני מצב בו ההשקעה הכספית תהיה גבוהה מידי ותפגע בעסק. הגדרת התקציב מראש תאפשר לכם להתמקד בפעילויות האפשריות אשר יכולות להיות פעילויות ספורטיביות, פעילויות בטבע, יציאה להופעה וכו'. נסו להגדיר מראש האם תרצו ליזום פעילות של העובדים בלבד או לשתף בפעילות גם את בני המשפחה.

התאימו את הפעילות לעובדים

התאימו את הפעילות לגיל העובדים ולמצב המשפחתי שלהם. אם לרוב העובדים יש משפחות אולי כדאי  לחשוב על פעילות למשפחה ולדאוג להפעלות שמתאימות לילדים. כמו כן רצוי להתאים את הפעילויות לתחביביהם. נסו לוודא זמן מה לפני האירוע: האם רוב העובדים שלכם נוהגים לעסוק בספורט? חובבי אומנות? אוהבים לבשל? אוהבים לצפות בסרטים? התאמת הפעילות לתחביבים של העובדים תגדיל את הסיכוי להצלחה.

בחרו בתאריך מתאים

פעילויות בטבע או פעילויות שכוללות מים למשל, לא יתאימו לימים גשומים אך אם הימים יפים ומזג האוויר נוח כדאי לנצל אותם. אחרי הכל, עובדי המשרד זקוקים למעט שמש וזוהי הזדמנות להוציא אותם לבילוי בטבע. כמו כן אם יש משחק כדורסל חשוב בערב או אירוע פופולרי אחר, עדיף לבחור בתאריך אחר שיתאים לכולם.

בחרו מקום המתאים לשהיה ממושכת של קבוצה

במידה והפעילות מתבצעת בטבע יש לוודא כי המתקנים אושרו על ידי מהנדס וכי יש שירותים נקיים באזור. אם הפעילות מתבצעת באולם יש לוודא כי האולם ממוזג, כי קיימים שירותים במקום או מקלחות אם מדובר בפעילות אתגרית. במידה  והאירוע מתוכנן להתקיים בחודשי החורף, תוכלו לבחור באטרקציות במקומות סגורים כמו מתחם באולינג או אולם אירועים.

ארגון ימי כיף לחברות

דאגו למזון ושתייה

חלק חשוב מכל אירוע, וכמובן גם ליום כיף לחברה כולה הוא האוכל והשתייה. דאגו לשתייה חמה וקרה ולקייטרינג איכותי. התחשבו בצמחונים, בשומרי כשרות ובטבעונים. תוכלו גם  לשלב את הארוחה עצמה כחלק מהפעילות ולערוך פיקניק קבוצתי בפארק, או לתכנן ארוחה במסעדה המתאימה לתקציב שהגדרתם. אם האירוע מאורגן במיקום יוקרתי יותר, בשעות הצהריים הערב תוכלו לשקול גם הזמנת בקבוקי יין להרמת כוסית לפני הארוחה.

ארגון ימי כיף לחברות דורשת דאגה לחברת הסעות למקום

אחד הפינוקים הגדולים שאתם יכולים לתת לעובדים שלכם במהלך יום הכיף הוא הסעה מאורגנת למקום באמצעות חברה המספקת שירותי הסעות. תוכלו להזמין אוטובוס או מיניבוס בהתאם לגודל הקבוצה שאוסף את העובדים מהמשרד או מנקודות איסוף הקרובות למקום מגוריהם. כך תוכלו להבטיח שכולם מגיעים בזמן לאירוע המתוכנן, וזמן הנסיעה עצמו יכול להיות חלק מהחוויה המגבשת.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן