בחירת חברת הסעות לאירועי חברה בטבע

אם בחרתם להפיק את האירוע הבא שלכם בטבע – וודאי כבר הבנתם כמה לוגיסטיקה העניין מצריך מכם. לצד הטוב והייחוד שהטבע מציע והאפשרויות הבלתי מוגבלות לערוך כמעט כל אירוע שתחפצו – המיקום, בדרך כלל, ידרוש מכם היערכות לוגיסטית גם מבחינת ההגעה למקום. מדוע כדאי לכם לבחור חברת הסעות לאירועי חברה ומה חשוב לבדוק בטרם הבחירה?

הפקת אירועי חברה בטבע – רק עם הסעה!

בשונה מאירועים הנערכים באולם מוסדר או במקום יישוב, הפקת אירועים בטבע מצריכים לוגיסטיקה שונה, שבאה לידי ביטוי גם בדרכי ההגעה למקום. האורחים המגיעים לאירוע יתקשו להגיע בדרכים מקובלות (רכב פרטי, תחבורה ציבורית), ובכך שתדאגו להם לשירותי הסעות לאירועים – תחסכו המון זמן ותבטיחו את הגעתם של האורחים בשעה הייעודה ועם מקסימום הרעננות שאפשר – מבלי להזדקק לשירותי ה- GPS, להסתבך בדרך ולהגיע עייפים לאירוע. בנוסף, תוכלו לאפשר לאורחי האירוע לשתות מבלי לדאוג לנהיגה לאחר האירוע, לא לחפש חניה בקרבת מקום ושוב – להגיע רעננים ושמחים לאירוע שהשקעתם בו כל כך הרבה אנרגיות.

איך לבחור חברת הסעות לאירועי חברה?

הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם לבחור הסעות לחברות, שחשוב לא להתפשר עליהם:

  1. השוו מחירים – כדי להבטיח שתקבלו את המחיר הטוב ביותר, חשוב להבין מה אתם מקבלים במסגרת הצעות המחיר השונות. וודאו מה המחיר כולל, האם יש בו "אותיות קטנות" כמו תוספת על שעת חזרה מאוחרת או מיקום מרוחק ועוד.
  2. השוו איכויות – לא פחות ואף יותר חשוב – וודאו שהחברה המועמדת היא ראויה ואיכותית. בדקו מהו המוניטין של החברה, אל תתפשרו על איכות והבטיחו לעצמכם שקט נפשי. בכל הקשור לתחום הפקת אירועים – שקט נפשי הוא הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לקוות לו.
  3. בדקו את צי הרכבים – מובן מאליו שחברה איכותית תחזיק בצי רכבים איכותי, חדיש ומקצועי. יחד עם זאת, בררו אילו דגמי רכב מוצעים לכם במסגרת החברה, האם כולם מבוטחים, האם הם משנים מתקדמות, האם הם ממוזגים ועוד. רכבים המיועדים להסיע אורחים, בדרך כלל, יהנו מאיכות גבוהה במיוחד – אל תתפשרו עליה.
  4. התאימו את הגודל לצורך – אין סיבה לשכור אוטובוס גדול במיוחד לאירוע בו משתתפים רק 20 אורחים מכל איזור בארץ. בדקו אילו אפשרויות הסעה עומדות לרשותכם, כמה מקומות ישיבה יש בכל רכב (מיניבוס, אוטובוס ועוד) והאם מדובר במספר משביע רצון בהתחשב בכמות האורחים.
  5. וודאו מי הנהג – ברוב חברות ההסעה, יקשרו אתכם ישירות עם הנהג המיועד מיד בסיום חתימת העסקה. כך תוכלו לבצע איתו שיחה מקדימה, לוודא שהוא מבין את סדר הגודל של האירוע, את שעות האירוע ודגשים מיוחדים שחשוב לכם להעביר לו – ותוכלו ליהנות מהבטחון בכך שהאורחים שלכם מופקדים בידיים טובות.

עמלתם כל כך הרבה לקראת האירוע שלכם – וודאו כי האורחים יגיעו אליו בשלום, בנחת ובבטחה.

 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן