חידוש מרענן ויצירתי מבית מיקרוסופט – The Microsoft Bus

האוטובוס של מייקרוסופט

חידוש מרענן ויצירתי מבית מיקרוסופט – The Microsoft Bus

מנהליו של הסניף הסיני של חברת מיקרוסופט החליטו על פיילוט ראשון מסוגו בעולם – אוטובוס איסוף לעובדי החברה אשר בו מותקנות תחנות עבודה (מחשבים שולחניים עוצמתיים) אישיות לכל עובד עם חיבור מהיר לאינטרנט סלולרי.

אז איך זה עובד?

מנהלי מיקרוסופט סין החליטו ליזום את שירות ההסעה המיוחד הזה בעקבות תלונות של עובדים רבים על הצפיפות בתחבורה הציבורית בבייג'ינג ומצד שני על פקקים כבדים לאלו המגיעים ברכבם הפרטי.

האוטובוס המיוחד עובר בתחנות קבועות בסביבת מגוריהם של העובדים ואוסף את כולם לנסיעה משותפת אל משרדי החברה. החידוש המעניין הוא שכבר מרגע עליית העובד לאוטובוס, מתחיל יום העבודה שלו וכך גם שעות העבודה הנספרות עבורו.

העובדים מתחילים את היום שלהם כבר בתוך האוטובוס ולמעשה חוסכים לעצמם ולחברה זמן יקר בכך שהם מתחילים את יום העבודה כשבעצם הם רק "בדרך לעבודה".

העובדים מספרים כי הם מרוצים מהסידור החדש המאפשר להם להגיע בנוחות אל משרדי החברה ובנוסף לכך גם לצאת מוקדם יותר בזכות העבודה אותה הם מספיקים באוטובוס המפנק.

המנהלים מצידם מרוצים גם כן כאשר העובדים מתחילים את יום העבודה כבר בנסיעה למשרדים, מתגבשים ומתחברים יום יום בנסיעה משותפת ויוצרים סביבת עבודה מהנה וחברית יותר.

אנחנו לא יכולים לקבוע אם מדובר במהלך של יחסי ציבור או בפריצת דרך אמיתית בעולם ההסעות אבל אין ספק כי מיקרוסופט יודעים לייצר באזז ורעיונות יצירתיים.

רוצים לשמוע עוד על פתרונות יצירתיים להסעות מאורגנות לעובדים? דברו איתנו 077-515-3010

microsoft-bus-3 microsoft-bus-21

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן