הסעה מסודרת לחתונה – הפתרון לאירוע מושלם

בדרך לחתונה עוצרים ב… תחנת האוטובוס?

יום החתונה, היום המרגש ביותר עבורכם, עשוי להיות יום מעיק עבור האורחים שלכם. כזה שיצריך מהם עמידה בפקקים, נסיעה ארוכה וייתכן כי ימנע מהם לשמוח אתכם עד סוף הערב. ארגון הסעה מסודרת עבור האורחים שלכם תוסיף לכם שבחים וכך כולם ידעו שבאמת חשבתם עליהם

אתם מתכננים את חתונת חלומותיכם, בחרתם שמלה, חליפת חתן, תקליטן, צלם, הייתם כבר בטעימת המנות, מעצבת וכמובן אולם. בבחירת האולם אתם תשקיעו מאמצים רבים, בכדי להתאים את המיקום ואת גודל המקום תוך התחשבות בכמות המוזמנים וכמובן, אחד כזה שאכן יקנה לכם את האווירה המלכותית שתמיד חלמתם ביום המאושר בתחילת חייכם המשותפים. והנה, התחלתם לעשות את רשימת המוזמנים וגיליתם שהדודים והדודות, החברים והחברות גרים רחוק ממקום האירוע. מה תעשו? הרי כל החשיבה מעבר אליכם היא מה יגידו האורחים וכמה מוזמנים אכן יגיעו. לכן הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא ארגון הסעה מסודרת לחתונה.

ייתכן כי אם האולם מרוחק משמעותית ממקום מגוריהם של הקרובים ללבכם, חלק מהנוכחים לא יגיעו, חלק יגיעו בזמן וחלק עלולים לאחר לחופה, חלק יאלצו לצאת מוקדם לקראת שיא הערב ואולי אצל אחרים הדלק שהם עשויים לשלם עשוי להתבטא בצ'ק הסופי שהם ישימו לכם במעטפה. לעומת זאת, אם תארגנו הסעה מסודרת לחתונה לאורחים, יעריכו זאת כולם, הדבר יתבטא בכך שכל המשפחה והחברים יוכלו להגיע בלי תירוצים, יוכלו לשמוח בשמחתכם מבלי דאגה לקבוע "נהג תורן" וכך יישארו עד סוף האירוע וכמובן יוכלו לתת עוד קצת כסף עבורכם.

עמידה בפקקים יכולה מייאשת את השלווים ביותר
עמידה בפקקים יכולה לייאש את השלווים ביותר

בחירת הסעה מסודרת לחתונה, מצריך מכם התארגנות מראש. ראשית יש לחשב את כמות האורחים שעשויים להשתמש בהסדר ההסעה. חישבתם כמות? התחילו בבירור מחירים. חברות ההסעות ישמחו להעמיד לרשותכם מגוון כלי רכב העומדים בצי הרכבים בחברה שיוכלו להתאים לכמות הנוסעים. ניתן למצוא פתרונות הסעה מפרייבט לארבעה נפשות דרך מיניבוס ל-20 אורחים ועד לאוטובוס בעל קיבולת של 54 נוסעים. לאחר שחישבתם את כמות האנשים שעשויים להגיע, התחילו לוודא בצורה סופית על ידי טלפונים שתערכו אתם או מי מטעמכם, למען ארגון רשימה מסודרת שתהיה לכם של כלל המוזמנים. עדכנו מראש את המוזמנים כי לרשותם עומדת הסעה בשעה שנקבעה ובמקום שנקבע, כאשר לעתים תוכלו לקיים עצירה נוספת בדרך לאיסוף אורחים נוספים. לצד הרשימה שתכינו, ציינו איש קשר מכל משפחה ואת מספר הטלפון שלו.

ביום האירוע, הדבר האחרון בו תרצו להתעסק זה מי מגיע ומתי והאם כל מי שאמור להיות בהסעה המסודרת לחתונה אכן הגיע, לכן, מנו מראש, חבר קרוב או דוד שניתן לסמוך עליו, שיקבל לידיו את הרשימה המסודרת. על הממונה לוודא הגעה הן של נהג האוטובוס למקום שנקבע וכמובן של כל האורחים שברשימה. כמובן שכל מי שמגיע יסומן וברגע שכל המאחרים הגיעו, זה הזמן לצאת לדרך. החברה תעמיד עבורכם אוטובוסים נוחים ונהגים אדיבים שישמחו לעמוד לרשותכם ואם צריך עוד עצירה קטנה בצד הדרך, יעשו זאת בשמחה. הדרך שלכם לחתונה מוצלחת ומאושרת עוברת דרך האורחים שישמחו מהמחווה שעשיתם עבורם.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן