הסעות בימי הקורונה

משבר הקורונה מאלץ את כל העסקים והחברות במשק הישראלי והעולמי להוביל שינויים מהותיים במגוון תהליכים של שירות, מכירה והתנהלות מול לקוחות. הסעות בימי הקורונה הפכו לדבר שלא ברור מאליו, יש הגבלת מרחק בין נוסע לנוסע, מספר הקווים הפעילים ירד משמעותית וכל תחום ההסעות התאים את עצמו למצב החדש.

גם אנחנו בארז הסעות, הובלנו מספר שינויים ואימצנו תקנים מחמירים כדי שנוכל להמשיך ולתת שירות לקהל הלקוחות שלנו תוך שמירה קפדנית על הוראות משרד הבריאות.

אז הנה דוגמא לכמה שינויים שהובלנו בשבועות האחרונים כדי לתת מענה למשבר הקורונה:

חיטוי הרכבים

רכבי ההסעה שלנו עוברים חיטוי יסודי בכל יום ויום. תהליך החיטוי כולל ניקוי של הרכב בחומרים מחטאים ששומרים על המשטחים השונים נקיים מחיידקים ומאפשרים לנוסעים חדשים לעלות לרכב ההסעה ללא כל חשש.

נהגי החברה שלנו צוידו כולם בערכות חיטוי אישיות הכוללות אלכוג'ל לחיטוי הידיים ומסיכות פנים המכסות את פניו של הנהג לכל אורך הנסיעה, זאת כדי לוודא ריחוק מקסימלי ואפס סיכויי הדבקה בין הנוסעים לנהג.

כמות הנוסעים בכל רכב

גם בנושא הזה ערכנו שינוי ועדכון משמעותי והורדנו באופן דרמטי את כמות הנוסעים בכל רכב תוך יישום הנחיות משרד הבריאות המתירות ישיבה של נוסע אחד בכל שורה.

  • במוניות רגילות החלטנו להסיע רק נוסע אחד.
  • ברכבי הסעה עם עד 10 מקומות אנו מסיעים 3 נוסעים לכל היותר.
  • במיניבוסים המתאימים ל-20 נוסעים אנו מסיעים כיום בין 4 ל-8 נוסעים.
  • בהסעה של למעלה מ-8 נוסעים אנו מפצלים את ההסעה ל- 2רכבים.

צמצום היקף העבודה

כחלק מהירידה הכללית בהיקף הפעילות במשק הישראלי בשבועות האחרונים, צומצם גם היקף העבודה בשוק ההסעות. לקוחות גדולים אשר הורידו משמעותית בכמות הנסיעות מגיעים בעיקר ממגזר החינוך (רשויות מקומיות) והסעות לקשישים. ההסעות למוסדות החינוך הופסקו לגמרי עקב השבתת בתי הספר והגנים.

הצפי הוא כי בתחילת חודש מאי תחל מערכת החינוך בחזרה לשגרת לימודים מצומצמת וככל הנראה החינוך המיוחד יהיה הראשון לחזור, כל זאת בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

חשוב לציין כי לצד מגזרים שצמצמו בכמות הנסיעות ישנם לא מעט לקוחות אחרים אשר הגדילו פעילות כתוצאה ממגבלות כמות הנוסעים ברכב.

צמצום כוח אדם

הירידה בהיקף הפעילות במשק גרמה להוצאתם לחופש של מאות אלפי עובדים ובמקרים מסוימים אף לפיטורים בחברות מסוימות.

הסעות בימי הקורונה

אנחנו בארז הסעות רואים בעובדים ובנהגים שלנו כמשאב אנושי חשוב ומרכזי ובדיוק משום כך נעשתה חשיבה מעמיקה לגבי כל עובד במטרה להימנע ככל האפשר מפגיעה בגובה המשרה ולנסות להמעיט ככל הניתן הוצאת עובדים לחל"ת .הסעות בימי הקורונה עשו את ההתאמות הנדרשות והחברות שומרות על הכללים לטובת הציבור הרחב.

בברכת רפואה שלמה ובריאות איתנה !

חברת ארז הסעות – חברת הסעות בצפון

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן