הסעות ומוניות

מוניות וסוגי הסעות

הסעות ומוניות – דרכי ההגעה בימינו ממקום למקום הנן רבות ומגוונות ועומדת בפנינו אפשרות הבחירה לכל צרכינו.

התחבורה הציבורית עדיין עומדת בפני ביקורת גדולה מצד הצרכן, אך לצדה חלה התפתחות משמעותית בצריכת שירותי הסעות באופן פרטי.

קיימים שירותי הסעה פרטיים מגוונים בכל רחבי הארץ מהסעות במוניות שירות, מוניות פרטיות ועד להשכרת אוטובוסים ומיניבוסים לאירועים פרטיים בקלות וביעילות.

הסעות ומוניות

למה כדאי להשתמש בשירותי הסעות ומוניות?

אין זה סוד שלהבדיל מתלות בזמני הגעתה של התחבורה הציבורית והריחוק של יעדך מן התחנות המוצעות לך, התחבורה הפרטית בה ניתנים שירותי הסעות או מוניות לסוגיהן נותנת לך מענה מושלם לכל צרכיך. לפני שאתה פונה לחברת מכירת מוניות או חותם על חוזה גדול עם שירותי הסעות, הכר את הסיבות הטובות להשתמש בשירותים של הסעות ומוניות פרטיות.

שירות הסעות מקצועי מן השורה הראשונה מספק מסביב לשעון שירות אדיב ומקצועי. המונית או ההסעה המוזמנת תגיע בדיוק במועד לאסוף אותך ואת המתלווים אליך, הנסיעה תהיה בטוחה וחלקה, פנים הרכב ומצבו הכללי יהיו טובים בהרבה מאשר איכות ומצב הרכבים בתחבורה הציבורית, הנסיעה החלקה תאפשר לך להתפנות לעיסוקיך ולאו דווקא לתור בעיניך אחרי התחנה הבאה ולבסוף, מובטח שתגיע בזמן (במידה והעומס בכבישים יאפשר זאת).

סיבות נוספות לשכור שירותי הסעות: בין אם מדובר בחברה, מוסד חינוכי או כל מוסד אחר, הסעות הן מצרך נדרש כמעט לכולנו: טיולים שנתיים, הסעות קבועות לבית הספר או לגן, הסעת עובדים למקומות העבודה על בסיס יומי, הסעות לימי גיבוש למוסדות ועוד.

הבטיחות קודמת לכל

חשוב לדעת מה לקחת בחשבון לפני בחירה בחברת הסעות מאחר והיא אינה עניין של מה בכך. נהג הרכב אחראי על שלומם של עשרות אנשים בזמן הנסיעה לכן, חשוב לעשות בדיקה מקיפה לפני בחירת החברה המתאימה לכם. האם הוגשו נגדה תלונות? האם הנהגים שהיא מייצגת מורשים וכולי. חשוב לבחור חברה רצינית, בעלת ותק וניסיון בתחום ההסעות הספציפי שלו אתם זקוקים. אם מדובר בילדים, ישנן חברות מנוסות יותר מאשר אחרות בהסעות מסוג זה. בנוסף, חשוב לבדוק כי רכבי החברה בטוחים ועוברים בדיקות מקיפות ותקופתיות ותיקונים כנדרש במוסכים המורשים (לראות על מדבקה המודבקת על הרכב מתי עבר בדיקת בטיחות אחרונה), וכן לבדוק כי קיימות חגורות בטיחות כמצווה בחוק.

אפשרות נוספת – רכישת מונית

במידה והעסק שלכם זקוק להסעות קבועות על בסיס יומי, אולי כדאי שתשקלו לפנות לחברת מכירת מוניות ולרכוש אחת, במקום לשכור הסעה באופן קבוע. באם תרכשו מונית תוכלו להעסיק נהג ולעשות בה שימוש ככל שיעלה על דעתכם ללא תלות בתאום מול חברת ההסעות. רכישת מוניות ממגרשי מכירת מוניות יכולה להיות פתרון נהדר לא רק עבור חברות, נהגים רבים כיום מוצאים עצמם רוכשים מוניות מאחר וזהו אמצעי פרנסה מצוין ששכרו בצדו, והחזקת מונית לרוב תשתלם.

קניית מוניות נעשית בדרך כלל באמצעות ליסינג, כנהוג כיום בכל תחום הרכב. את המוניות ניתן לרכוש הן בחברות רכב רגילות (עם הסבת הכלי למונית) או בקרב חברות שמתעסקות באופן ישיר במכירת מוניות.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן