הסעות לתיירים

כך תבחרו הסעות לתיירים

על מה נשים דגש בחיפוש אחר הסעות לתיירים לאירוע הבא שלנו

בין אם אתם עסק אשר מזמין תיירים ליהנות ממקומות אטרקטיביים ומהדרכות מקצועיות, בין אם אתם מארגנים כנס של מספר ימים הכולל גם נסיעות לזמן פנאי ובין אם אתם מזמינים המשפחה המורחבת מלונדון לטיול שורשים בארץ, צריך לחשוב על הסעות לתיירים בכדי להניע אותם ממקום למקום.

לפני החיפוש וההחלטה על השכרת מספר אוטובוסים או רק אוטובוס תיירים אחד, עשו לכם תכנית מסודרת שתהווה את תכנית הביקור בארץ. ככל שהתכנית תהיה ברורה כך תוכלו לבחור באופן מדויק ומתאים יותר.

כך תבחרו חברת הסעות לתיירים

היבט חשוב של בחירה בחברת הסעות לתיירים הוא הרושם והחוויה החיובית. אתם רוצים שהחוויה הכללית תהיה חיובית ושהתיירים יהיו מרוצים מכלי התחבורה. במיוחד אם מתוכננות נסיעות רבות, והם יבלו זמן רב בתוך האוטובוס.

מכאן נגזר אלמנט הנוחות. בררו לגבי המושבים עצמם. שיהיו מספיק מרווחים ומרופדים ואם אפשר מותאמים לגוף האדם. נדבך נוסף הוא מיזוג האוויר. אתם רוצים מערכת חדשנית ומספיק גמישה לתפעול ביחס לצרכי הנוסעים.

אם אתם מעוניינים בהדרכה שתלווה את הנסיעות, וודאו שיש ברכב מיקרופון תקין כדי שכולם יוכלו לשמוע את המדריך. בחלק מהרכבים יש מסך טלוויזיה, מכשיר DVD ואפשרות להתחבר לאינטרנט וניתן לחבר מחשב למסך – בדקו זאת מול חברת הסעות (הערת ביניים לידיעה – בדר"כ המדריך לא קשור לחברת ההסעות ואלו שני שירותים נפרדים).

מאחורי הקלעים, בקשו לדעת כיצד חברת ההסעות תומכת בטיול במקרה הצורך. אם יש תקר או אם צריך רכב חלופי. אתם רוצים לקיים את האירוע בראש שקט.

מה בנוגע לרכבים פרטיים?

אפשר כמובן להשכיר צי רכבים פרטיים לשם האירוע. בכל רכב ניתן לשנע בין ארבעה לחמישה איש. הרכב הוא הרבה יותר פרטי ואינטימי וקל לתנועה מאשר אוטובוס. נסיעה ברכב, לרוב הרבה יותר נעימה מנסיעה עם הרבה אנשים גם מבחינת המרכב ונוחות הנסיעה וגם מבחינת השקט, המיזוג והאווירה. נשמע נהדר.

אבל, האפשרות הזו יכולה להיות כאב ראש לא קטן. היא שדורשת הרבה לוגיסטיקה. בחירת הנהג והאחראי בכל רכב. מציאת חנייה לכל הרכבים בכל פעם שיש נקודת עצירה (מקום הלינה, אתר בעל עניין, מסעדה, תחנת דלק ועוד).  צריך אף לחשוב על הדרך בה מוודאים שכל הרכבים נמצאים באותה מהירות ובאותו רדיוס כדי שאף אחד מהרכבים לא ישתרך מאחור.

ישנו גם העניין החברתי שכשנוסעים ברכבים, נמנעת האפשרות של מינגלינג חברתי שקורה בעת נסיעה בקבוצה גדולה באוטובוס.

הבחירה בהסעות לעומת רכבים פרטיים תיעשה מתוך התבוננות בהיקף האירוע ומה שמתוכנן. לשם כך נועדה תכנית האירוע לדיוק הצרכים ומניעת כאבי ראש מיותרים.

בתחום זה ישנן חברות המתמחות בארגון אירועי תיירים והם מטפלים מרגע הבאתם מנמל התעופה ועד להחזרתם לנמל התעופה. אם נראה לכם שהאירוע יהיה רחב היקף ואינכם מעוניינים להתעסק עם הלוגיסטיקה בעצמכם תוכלו לפנות ולהעזר בשירותיהם.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן