מדוע כדאי לעבור לשירותי הסעה מאורגנת לעובדים


החוק מחייב את המעסיק לשלם דמי נסיעה ואחזקת רכב לעובד שלו או לחילופין לספק לו הסעה מאורגנת.

כיום, השימוש בהסעה מאורגנת לעובדים נהיה יותר ויותר פופולארי בקרב המעסיקים, במיוחד באזור העמקים והסביבה. זאת בגלל  שמקומות תעסוקה רבים נמצאים ללא גישה לתחבורה ציבורית – מה שמונע העסקה של עובדים איכותיים וטובים אשר אין ברשותם רכב פרטי. ארז הסעות מספקת שירותי הסעות מדויקים, איכותיים ומשתלמים.

היתרון העיקרי בשימוש בהסעות מאורגנות הוא היתרון הכלכלי –

השימוש בחברת הסעה אחת זול יותר מאשר תשלום הוצאות רכב ונסיעות לעובדים.

חשוב לדעת כי המעסיק לא מחוייב לשלם החזר נסיעות לעובד המסרב להגיע בהסעה מאורגנת ומחליט להגיע עם רכבו הפרטי למקום העבודה.  עוד חשוב לזכור- זמן ההגעה למקום העבודה אינו נחשב בשעות העבודה לתשלום שכר.

כיום ישנה מודעות לשימוש בהסעות מאורגנות לא רק מהיבטים כלכליים אלא גם סביבתיים ובטיחותיים. מבחינה סביבתית המשוואה היא פשוטה – פחות רכבים על הכביש = פחות זיהום אויר. כך כולנו נושמים אויר נקי יותר.

מבחינה בטיחותית –  אתה כמעסיק יכול להיות רגוע שעובדיך מגיעים למקום העבודה וחוזרים הביתה בשלום –  שכן ארז הסעות מעסיקה עובדים מנוסים ובעלי רמת בטיחות גבוהה ביותר.

נושא האיחורים למקום העבודה נהיה נפוץ במרוצת השנים – "האוטו לא התניע“, “הרמזור מקולקל“, “הייתה תאונת דרכים בדרך” וכמובן “היו פקקים. עם ארז הסעות אתם יכולים להיות בטוחים כי כל הנוסעים מגיעים למקום העבודה בדיוק בזמן ובלי תירוצים, מה שתורם לשטף העבודה הרציף בעסק.

לסיכום, הסעות מאורגנות למקום העבודה הוא הפתרון הזול, הנוח,  המשתלם והטוב ביותר לעסק ולעובדים שלך, כך שהם מגיעים לעבודה רעננים ומלאי מרץ לעבודה.

למידע נוסף אודות שירותי הסעות לעובדים ומפעלים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר בלחיצה כאן: צור קשר חברת הסעות או בטלפון – דברו איתנו ותקבלו שירות מצוין וייעוץ מקצועי חינם – 077-5153010

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן