מוזיקה ברכב

מוזיקה ברכב – 3 דרכים יעילות לשמוע מוזיקה ברכב בצורה בטוחה ואיכותית:

הסמארטפון הפך לחלק בלתי נפרד משגרת היומיום שלנו, הוא משמש אותנו לאינספור שימושים:

מצלמה, פנס, מחשבון, ספק מידע, ניווט בדרכים ומה עוד? טלפון כמובן.

אם כך הדבר הטבעי הוא שנשתמש בו גם כשזה מגיע לרכב, פרט ל-waze  ולאפליקציות ניווט פופולריות אחרות הנהג הישראלי אוהב להאזין למוזיקה, שהרי המוזיקה יכולה להיות פסקול מושלם לנסיעות חורפיות או קיציות, ליליות או השכם בבוקר בדרך לעבודה, כשאנחנו מגיעים למכונית הסמארטפון הופך להיות גם נגן מוזיקה, כיצד? קבלו 3 דרכים פשוטות ויעילות!

לרוב מערכות הקול במכוניות יש חיבור בלוטות', חיבור לכבל AUX (קוטר 3.5 מילימטר) או חיבור USB  ואם לאו? מספר אופציות עומדות בפניכם:

פתרון יקר אך שווה כל פרוטה הוא להחליף את מערכת הסאונד ברכבכם, שלפי הממצאים כנראה שהיא ישנה- עד ישנה מאוד. העדיפות היא לבחירה במערכת שכוללת חיבור בלוטות'- אלגנטי, נטול כבלים, ידידותי.  אם לא תוכלו להרשות לעצמכם חריגה מההוצאות החודשיות, מה האלטרנטיבה?

האופציה השנייה הינה מתוחכמת למדי: צ'יינגר, מחליף דיסקים דיגיטלי, באמצעות מתאם תוכלו להפוך את הרדיו המקורי ברכב למחליף דיסקים וירטואלי, לנהל תיקיות קבצים כאילו היו דיסקים כאשר כל אחד מהם מכיל קבצי מוסיקה בפורמט MP3, הצ'יינג'ר מתחבר בקלות כמעט לכל מערכת מקורית באמצעות חיבור בגב המכשיר המיועד למחליף דיסקים, ללא צורך בחיתוך חוטים או שינויים בלתי הפיכים אחרים ותומך בשלוש יציאות -USB, SD(כרטיס זיכרון),AUX.

 מתאם בלוטות'
עוד פתרון למאושרים בכם שיש במערכת הקול שלהם יציאת AUX   תוכלו ליהנות ממתאם בלוטות'  פשוט ויעיל. אנו מעודדים את צמיחת המשק הישראלי אך חייבים להודות שההיצע  באתרי הקניות הבינלאומי כדוגמת ebay  ו-Aliexpress רחב והמחיר נמוך, בכמה דולרים בודדים תוכלו לרכוש מתאם שמתחבר ליציאת ה- AUX   במערכת השמע שלכם.  על מנת להפעילו, חברו אותו למצת ברכבכם באמצעות כבל USB.

כל שנותר לכם כעת, הוא לבחור את המוזיקה האהובה עליכם ולצאת לדרך עם חיוך.

לייעוץ נוסף אתם מוזמנים לחייג: 077-515-3010

 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן