נסיעה ליום גיבוש עבור עובדי החברה

יום גיבוש הוא נושא חשוב בכל חברה, הוא יוצר מפגשים קסומים בין כל העובדים במקומות מעניינים ומאחד אותם. זו הסיבה שחברות רבות מתאמות הסעה ליום גיבוש עבור עובדיהן.

המטרה של יום הגיבוש

נושא שיתוף הפעולה בין העובדים במחלקות השונות בכל עסק הוא נושא אקוטי. במקרים רבים העובדים אינם מכירים מספיק זה את זה כיוון שהם עסוקים לאורך כל היום בענייני העבודה הבוערים. יש גם מקרים שבהם אין מספיק שיתוף פעולה וזה נובע בעיקר מהעובדה שהעובדים אינם מכירים את האישיות של העובדים האחרים.

יציאה ליום כיף היא הזדמנות להכיר את הפאן החברתי ויכולות נוספות של כל אחד מהם. ברוב המקרים לאחר ימים מסוג זה, שיתוף הפעולה בנושאים העסקיים מתהדק ולכן יש ערך מוסף משמעותי ליום הגיבוש.

 

תכנון של יום גיבוש לעובדים

להצלחתו של יום הגיבוש הנהלת החברה בוחנת כמה אופציות של מיקומים, משחקי חברה, מסעדות טיולים ועוד. בסופו של התהליך מתקבלת החלטה על המסלול של יום זה. לאחר מכן מתאמים עם חברת הסעות  את מסלול הנסיעה. הדבר הנכון ביותר הוא להיפגש במשרד או בנקודת מפגש נוחה בעיר, כמו ליד הקניון או במגרש חניה גדול. העובדים יחנו שם את הרכבים שלהם ויעלו על האוטובוס שמבצע הסעות מהצפון לתל אביב.

 

חברת ההסעות

בסיכום הדברים עם חברת ההסעות מזמינים אוטובוס גדול או מיניבוס וזאת בהתאם לכמות העובדים שאמורים להגיע לטיול זה. באוטובוסים ובמיניבוסים שמתוחזקים כראוי ונבדקים לעיתים תכופות על ידי קצין הבטיחות של חברת ההסעות, העובדים יחושו נוחות מקסימלית במהלך הנסיעה. מדובר בכלי תחבורה חדשים יחסית אשר מאובזרים בכל האמצעים החדשניים.

 

אוטובוס בשקיעה

 

חלק מהותי בנסיעה המשותפת הוא ההווי החברתי ולכן ודאו מול חברת ההסעות  שיש מערכת שמע איכותית, מיקרופון שבאמצעותו העובדים/ המדריך יוכל/ו לדבר וגם לשיר כך שכל העובדים ישמעו אותם. יש מקרים רבים שבהם בנוסף לנהג האיכותי שמסייע לאורך כל הדרך, יש גם מדריך שמסביר דברים רבים במהלך הנסיעה וכאשר יש מערכת שמע שהיא בטיב מעולה, הנסיעה היא נעימה מאד.

 

התוכן של יום הגיבוש

תל אביב היא עיר ללא הפסקה ויש בה המון מקומות שאפשר לבקר בהם. נקודת ההתחלה בטיולים רבים היא פארק הירקון או הספורטק שבהם העובדים מבצעים משחק חברתי בסגנון של המרוץ למיליון. הם מתחלקים לקבוצות ולוקחים ברצינות את התחרות, כיוון שבאופן טבעי כל קבוצה מעוניינת לזכות. החלוקה של הקבוצות היא לעיתים של עובדים ממחלקות שונות ולכן באמצעות השאלות והמשימות השונות הם רואים מי מבין החברים הוא בעל ידע, יוזמה, תושייה ודוגל בשיתוף פעולה של כולם.

האווירה בדרך כלל היא נעימה מאד ומלווה בהמון צחוק ורגעים נפלאים. לאחר ביצוע כל המשימות חשים גאוות יחידה וכל קבוצה מאושרת עם ההגעה למקום הראשון וגם למקומות האחרים בדירוג.

בתום הטיולים העובדים יהיו מאושרים מאד מהיום המרענן שהם חוו מחוץ למשרד.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן