נעולים מחוץ לרכב? יש מה לעשות!

נעולים מחוץ לרכב ? יש מה לעשות!

עומדים בחניה מתוסכלים מכיוון שאתם לא מצליחים להיכנס לאוטו ? זו כנראה בעיה די נפוצה מכיוון שמדי שבוע פונים לקוחות רבים לשירותיו של מנעולן בטענה כי הם נעולים מחוץ לרכב וזקוקים לסיוע.

פריצת רכב ע"י פורץ רכבים מורשה

במידה ואתם לא מצליחים להיכנס לאוטו או שאיבדתם את המפתח למכונית או המפתח ננעל בפנים – תצטרכו לפנות למנעולן רכב. מנעולן רכב הינו אדם מקצועי שככל הנראה עוסק בפריצת מנעולים ומתמחה גם בפריצת דלת של מכונית.

חשוב מאוד להזמין את שירותיו של פורץ רכבים מורשה אשר יש ברשותו תעודה מטעם המשטרה המאשרת לו לעסוק בתחום זה. כמו כן, רצוי לוודא נתון זה עוד בשיחת הטלפון הראשונית או לבקש לראות את התעודה בעת הגעתו של המנעולן אל היעד בו הנכם נמצאים. אל תהססו לבקש ולראות את ההרשאה של המנעולן מכיוון שאישור זה יוכיח כי יש לו את הכישורים וההסמכה לפרוץ את רכבכם מבלי לגרום לו נזק ובאופן חוקי.

נעולים מחוץ רכב  – מה עושים ומה לא עושים?

במקרה שבו אינכם מצליחים לפתוח את הרכב, גם אם יש ברשותכם מפתח, עליכם למצוא מנעולן שעובד באזור וליצור עמו קשר. לפני שנפרט מה עליכם לעשות במדויק, רצוי לציין כי יש גם כמה דברים שלא כדאי לעשות ורבים שוכחים מכך.

ובכן, אם אתם נעולים מחוץ לרכב  אל תנסו בשום פנים ואופן לפרוץ את הדלת לבד. פעמים רבות כשמפעילים כוח או מנסים לפרוץ את הדלת באמצעות כלים מאולתרים, נגרם לרכב נזק גדול יותר ולאחר מכן תהליך הפריצה מסתבך, אורך זמן ממושך יותר והעלות בעבור שירותו של המנעולן עלול להיות גבוה יותר. התאזרו בסבלנות, גלו הבנה כי המצב נורמטיבי ויכול לקרות לכולם והחשוב מכל: אל תפעילו כוח פיזי על המנעול או הדלת עצמה.

תוכלו לחפש באמצעות הטלפון הנייד מספר טלפון של מנעולן. הקפידו לברר שני פרטים עיקריים: 1. את המיקום בו המנעולן נמצא / זמין

  1. האם הוא בעל הכשרה מתאימה ואישור לעסוק בתחום.

אל תתפשרו בנושא המקצועיות, וודאו כי למנעולן יש את האישורים הנחוצים לעסוק בפריצה ורק לאחר מכן אפשרו לו לגעת ברכב. בנוסף, אנו ממליצים להזמין מנעולן שעובד באיזור בו הנכם נמצאים מכיוון שכך הוא יוכל להגיע מהר יותר ולהעניק לכם שירות תוך פרק זמן קצר ולאפשר לכם לחזור לשגרת היום במהרה.

כמה אצטרך לשלם למנעולן רכב?

העלות שתידרשו לשלם למנעולן איננה קבועה ומשתנה ממנעולן אחד לשני. לכל מנעולן יש טבלת מחירים שהוא מפרסם ומיידע אודותיה את לקוחותיו. לרוב, תוכלו לברר כבר בשיחת הטלפון מהו המחיר שתידרשו לשלם ובמידה והעבודה תהיה מורכבת יותר, יתכן והמחיר יהיה גבוה יותר. כמובן שאם אתם ממהרים וצריכים להיות במקום כלשהו בדחיפות – תמיד אפשר להזמין מונית או את שירותיה של חברת הסעות.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן