הסעות לעובדים


מדוע כדאי לעבור לשירותי הסעות עובדים?

חוקי הסעות עובדים – מחייב את המעסיק לשלם דמי נסיעה ואחזקת רכב לעובד שלו או לחילופין לספק לו הסעה מאורגנת. כיום, השימוש בהסעה מאורגנת לעובדים נהיה יותר ויותר פופולארי בקרב המעסיקים במיוחד באזורנו העמקים והסביבה בעיקר בגלל תשתית לקויה של תחבורה ציבורית.

היתרון הכלכלי בשימוש בהסעות מאורגנות הוא יתרון ראשי, השימוש בחברת הסעה אחת זולה יותר מאשר תשלום הוצאות רכב ונסיעות לעובדים. בנוסף הסעות לעובדים תחסוך להנהלת החשבונות את העיסוק המיותר בקבלות, תעריפים והחזרי נסיעות.

כיום ישנה מודעות לשימוש בהסעות מאורגנות לא רק מהיבטים כלכליים אלא גם סביבתיים ובטיחותיים, מבחינה סביבתית המשוואה היא פשוטה, פחות רכבים על הכביש = פחות זיהום אויר וכך כולנו נושמים אויר נקי יותר.

נושא האיחורים למקום העבודה נהיה נפוץ במרוצת השנים, מה לא שמעתם: "האוטו לא התניע", "הרמזור מקולקל", "הייתה תאונת דרכים בדרך" וכמובן "היו פקקים". עם ארז הסעות אתם יכולים להיות בטוחים כי כל הנוסעים מגיעים למקום העבודה בדיוק בזמן בלי תירוצים מה שתורם לשטף העבודה הרציף בעסק.

סוגי שירותי הסעות שכדאי להכיר

חשיבות הסעות עובדים

הסעות עובדים – החשיבות בהסעות קבוצתיות לעובדי משרד לא רק תורמות למעביד ולעובדים אלא גם לאיכות הסביבה שאנו נוטים לעיתים לקחת כמובן מאליו. היום אולי יותר מתמיד אנו מודעים לנושאים שבעבר לא היו מונחים על סדר היום שלנו. הסעות משותפות לעבודה תורמות לתפוקה של העובד בכך שהוא מגיע רענן למשרד, כך גם התפוקה של העובדים עולה כאשר כולם מגיעים למשרד באותו שעה ומתחילים לעבוד יחדיו. ארז ביז מספקת פתרונות מותאמים לכל לקוח.

רעננות ונוחות הסעות עובדים

אחד הגורמים אשר הופכים הסעות לעובדים לכדאית הוא רעננות, העובדים אינם צריכים להתרכז בנהיגה, אינם צריכים להתייחס לתנועה שבכביש, נמנעים מהם סיכונים כמו נהיגה חסרת אחריות של נהגים אחרים. העובדים פשוט יושבים באוטובוס רגועים ושלווים, נותנים לעצמם קצת לנוח לפני יום העבודה, יכולים אף לנהל שיחה עם חבריהם לעבודה דבר אשר תורם אף לפן החברתי של העובדים, ובסופו של דבר מגיעים בנוחות למקום העבודה.

חיסכון אישי, עסקי וגלובלי

הסעות קבוצתיות למקום העבודה יכולות אף לתרום לחיסכון כספי לעובד עצמו, משום שהעובדים אינם נוסעים ברכבם הפרטי ומוציאים כסף על הדלק. העובדים סומכים על מקום העבודה שיבצע את שירותי ההסעות באופן סדיר, אינם זקוקים לרכב צמוד, וכך יתאפשר להחזיק רכב אחד למשפחה.
בכך שאתם נעזרים בשירותיה של חברת הסעות אתם חוסכים בצריכת דלק אתם אף תורמים לאיכות הסביבה. דלק הוא משאב שנשרף, משחרר לאוויר חומרים כימים ומלכלך אותו. נכון שמכונית אחת לא עושה הרבה נזק, אבל כאשר מדובר בכמות גדולה של רכבים לאורך זמן ההשפעה ניכרת.
כמה שפחות רכבים על הכביש משמע פחות זיהום אוויר. בנוסף נסיעה עירונית מגבירה את הזיהום יותר מאשר נסיעה מחוץ לעיר. חיסכון נוסף והפעם מהצד של המעסיק, הסעות למפעלים הן הוצאה מוכרת, כך שיש עליהן החזר והן משתלמות למעסיק. מכאן שהסעות משותפות למקום העבודה תורמות לחסכון כספי וגם לאיכות הסביבה.

ארגון הסעות לעובדים? זה משתלם!

כיום, הסעות עובדים תורמות לא רק לנוחות ולהחזר הכספי, הן הכרח סביבתי הראוי לתת אליו את תשומת הלב. הסעות למפעלים קבוצתיות למקום העבודה יתרמו לתפוקה ואיכות העבודה של העובדים, המורל של העובדים יעלה, חיי החברה במשרד ישתפרו, תיווצר חיבה למשרד באשר הוא וכך גם היעילות. ההסעות שומרות על לוחות זמנים מדויקים ואין מקום לאיחורים מכיוון שהרבה עובדים\אנשים נשענים על ההסעות.
מעסיקים צריכים לשקול ברצינות הסעות לעובדים למקומות העבודה, דבר אשר יכול לתרום רבות הן לעסק והן לעובדים.

ארגון הסעות עובדים – מפעלי הצפון והעמקים, יש לנו בשורה בשבילכם! אתם יכולים לחסוך הרבה כסף.

בסוף כל חודש כאשר הנהלת החשבונות וחשב השכר מחשבים את משכורתו של כל עובד, אחד הפרמטרים שמחושבים הוא החזרי נסיעות. ישנם עובדים המקבלים החזרים לפי תחשיב נסיעה באוטובוס וישנם כאלה המקבלים החזרים על נסיעה ברכב פרטי. החזרים אלו מחושבים מחדש בכל פעם שמחיר הנסיעה או הדלק מתעדכן (עולה או יורד) ולעתים רבות ההוצאה עשויה להיות גבוהה ולקחת נתח מרווחי החברה.

אז איך למעשה תשלום לחברת הסעות חוסך לי כסף?

נשאלת השאלה בעצם מדוע לבחור בהסעה מאורגנת לעובדים אם בכל מקרה עליי לשלם לעובד החזר נסיעות? האם תשלום לחברת הסעות היא לא הוצאה יקרה יותר?

אם נבחן את הסעיפים הבאים נבין כי ארגון הסעות עובדים משתלמת בכל פרמטר:

 • כל העובדים מגיעים יחד ובזמן– אין צורך להתעסק יותר עם איחורים ותירוצים. כל העובדים מתחילים ומסיימים משמרת יחדיו. כך אין הפסדים על אבדן שעות עבודה. הרמה הפרודוקטיבית עולה וכך גם ההספק המוביל לרווחים.
 • חסכון בעלויות– כאשר קבוצת עובדים מאותו אזור מגיעה יחד בהסעה, נחסוך תשלום לכל אחד בנפרד. במידה ועובד יחליט להגיע ברכבו הפרטי, אין צורך לשלם לו החזרי נסיעות לפי חוק הסעות עובדים (ברגע שהחברה מעמידה שירותי הסעות למפעלים, היא פטורה מתשלום החזרי נסיעות לעובד).
 • ארגון הסעות עובדים מאפשר להביא עובדים איכותיים מערים סמוכות במקרה שאין תחבורה ציבורית נוחה לאזור (נושא נפוץ באזור העמקים).
 • נוחות לנוסע– רווחתו של העובד עולה, העובד מגיע בשקט ושלווה למקום העבודה. העובד יכול להירגע במהלך הנסיעה ברכב חדיש ומאובזר ואינו צריך להתמודד עם פקקים ולחצי התנועה. בשונה מנסיעה בתחבורה ציבורית העובד אינו צריך להתמודד עם צפיפות ועצבים נוספים.
 • בטיחות– כאשר בוחרים בחברת הסעות, נוכל להיות סמוכים ובטוחים כי הרכבים חדישים, מתוחזקים ומטופלים בזמן. הרכבים נבדקים על ידי קצין בטיחות באופן שוטף ומאושרים לנסיעה. אצלנו בארז הסעות נותנים לכם יותר ומקצים שני נהגים לכל רכב בכדי לשמור על רעננות הנהגים ולוודא כי אף נהג לא חורג משעות העבודה שלו.
 • גמישות לשינויים וזמינות– במידה ויש צורך בשינוי מועד ההסעה (שעות נוספות למשל), חברות ההסעה יתאימו עצמם לשינויים. מומלץ לוודא כי חברת ההסעות עמה אתם עובדים, מועסקים סדרנים אשר זמינים עבורכם לשינויים ומתן שירות.
 • חברת הסעות תעמוד לטובת המפעל גם בימי כיף, ימי גיבוש וכדומה. כך נוכל לוודא כי אנו בוחרים בחברה מוכרת ואמינה שיכולה להבדיל בין יום כיף חלומי לבין חלום בלהות.
 • שומרים על הסביבה – המשמעות של פחות רכבים הנוסעים בכביש היא ירידה בזיהום האוויר, שמירה על איכות הסביבה ושמירה על עמק ירוק.
 • אנו בארז הסעות מקפידים על העסקת סדרנים אשר זמינים עבור קהל לקוחותינו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

לסיכום, בחירת הסעה מאורגנת עבור העובדים מאפשרת לבעלי המפעלים לייעל את כלל תהליך העבודה. להביא כוח עבודה איכותי מעיר סמוכה ולוודא שכל העובדים מגיעים יחדיו, בזמן, רעננים ומוכנים ישר לעבוד. בהסעה עצמה יש פן מגבש גם עבור עובדי החברה. בפן הכלכלי, לא צריך לחשב החזרי נסיעות לכל עובד. אין צורך לחשב מחדש כל פעם את תעריפי הנסיעה המשתנים הן בתחבורה הציבורית והן מבחינת מחירי הדלק. העובדים צפויים להיות יצרניים ויציבים יותר ויראו שאכן רווחתם חשובה על ידי המנהלים. מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה!

אז למה כדאי לכם לבחור בשירותי הסעות לעובדים מבית ארז הסעות?

 • עמידה בזמנים – כל העובדים מגיעים יחד למשמרות, אין מאחרים ואין הפסד על אובדן שעות עבודה.
 • בטיחות – אנו מחזיקים 2 נהגים על כל רכב, כל הנהגים כשירים ורעננים לנהיגה.
 • חיסכון משמעותי בעלויות – כשמסיעים קבוצת אנשים יחד
 • זמינות מלאה 24/7 של צוות הסדרנים שלנו
 • רכבים חדישים – מטופלים ומתוחזקים באופן יומיומי ע"י קצין הבטיחות של החברה
 • גמישות לשינויים בהתראה קצרה
 • נוחות לנוסע – העובד לא צריך לנהוג ויכול להעביר את הנסיעה בנעימים
 • חיסכון בזיהום אויר – שומרים על העמק ירוק ונקי

למידע נוסף אודות שירותי הסעות לעובדים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר בלחיצה כאן: צור קשר או בטלפון – דברו איתנו ותקבלו שירות מצוין וייעוץ מקצועי חינם – 077-5153010

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן