הסעות לתלמידים


חברת ארז הסעות מספקת שירותי הסעות לתלמידים ומתמחה בהקמת קו איסוף ופיזור של תלמידים ממקום מגוריהם למוסדות החינוך השונים, חוגים, מקהלות, נבחרות ספורט, טיולים ופעילויות נוספות. אנו מתחייבים לשמור על ילדיכם ולהקפיד על מצוינות בבטיחות הכוללת בדיקת רכבים תקופתיים, נהגים וותיקים, 2 נהגים לכל רכב והקפדה על כללי הבטיחות של משרד התחבורה.

הורים, אל תהיו נהגי המוניות של ילדיכם, תנו לנו את ההגה לידיים. במקום לבזבז זמן ודלק על הסעה של ילדיכם למוסדות החינוך ובחזרה ומשם לחוגים ולפעילויות, התאגדו כולכם כהורים במוסד החינוך של ילדיכם ובקשו הסעה מאורגנת לילדיכם מהישוב ובחזרה.

כהורים אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שילדיכם נמצאים בידיים בטוחות של ארז הסעות. אנו מקפידים על כללי בטיחות קפדניים ביותר לנוסעים שלנו, קל וחומר כשזה נוגע לתלמידים. הנהגים שלנו בארז הסעות ותיקים ומיומנים, בעלי רישיון מיוחד להסעות תלמידים כנדרש על ידי משרד התעבורה. הרכבים שלנו עוברים בדיקות תקופתיות מקיפות להבטיח את בטיחות הרכב בדרכים.

מנהלי בתי ספר ומתנס"ים, אנו מספקים שירותי הסעה לימי כיף וטיולים, ברשותנו אוטובוסים נוחים, ממוזגים ומאובזרים בטלוויזיית פלזמה כך שהתלמידים והחניכים נהנים מהיום כיף מהרגע שבו הם עולים לאוטובוס ועד הרגע שהם יורדים ממנו.

למידע נוסף אודות שירותי הסעות לתלמידים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר בלחיצה כאן: צור קשר חברת הסעות או בטלפון – דברו איתנו ותקבלו שירות מצוין וייעוץ מקצועי חינם – 077-5153010

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן