שירותי הסעות מיניבוס

חברת שירותי הסעות מיניבוס  אשר מבצעת פעילות יעילה ומחושבת באמצעות אוטובוסים ומיניבוסים חדישים, מצוותת לכל נסיעה מתוכננת את כלי התחבורה הנכון לנסיעה זו, בהתאם לכמה פרמטרים.

  • כמות האנשים אשר אמורים לנסוע בנסיעה הספציפית, אם מדובר בכמות קטנה הם ייסעו במיניבוס למקום העבודה או לאירוע ואם מדובר באנשים רבים, הם ייסעו באוטובוס.
  • מרחק הנסיעה והציוד אשר הנוסעים זקוקים לו כמו תיקים ומזוודות בדרך לשדה התעופה ובתום החופשה בדרך חזרה הביתה, או לחלופין הסעה של חוגגים לחתונה באולם רחוק, הלוך וחזור.
  • נסיעה המיועדת לביצוע הובלות מנקודה לנקודה, כאשר התכולה נכנסת למיניבוס אפשר לנסוע ברכב זה ולכן אין צורך באוטובוס.

שירותי הסעות מיניבוס

חברת מיניבוסים מבצעת נסיעות רבות הן בתוך העיר והן מחוצה לה עבור כמות קטנה יחסית של נוסעים. בדרך זו מבצעים הסעות לעובדים בבוקר למשרדים ולמפעלים השונים ובתום יום העבודה, המיניבוס מחזיר אותם חזרה לביתם.

לאור גודלו הקטן של המיניבוס קל לו הרבה יותר להשתלב בתנועה, הוא נוסע בנתיבי התחבורה הציבוריים, כדי לחסוך זמן נסיעה יקר וכך הוא מגיע בבטחה למחוז חפצו.

באמצעות חברת מיניבוסים מתבצעות הסעות לשדה התעופה. החופשה מתחילה כבר ביציאה מהבית אין צורך לנסוע עם הרכב למרכז ולשלם לאחר מכן סכומי כסף מאד גבוהים עבור החניה. עדיף להזמין הסעה אשר תצא במועד שנקבע, כך שהנהג יסיע את הנוסעים הנרגשים עד פתח הטרמינל.

הסעות לעובדים

קווי האיסוף של העובדים מתוכננים באופן הגיוני ומגיעים בסמוך לכל בית, אוספים את העובד וממשיכים קדימה. כדי לייעל את המערכת מרכזים את כל העובדים בנקודת איסוף אחת בשכונה או המיניבוס עוצר בזה אחר זה לעובדים אשר גרים ברחובות סמוכים ולאחר מכן יוצא לשכונה הבאה. תכנון המסלול הוא נושא חשוב ויוצר מסלול נכון על פי הדרך ההגיונית ביותר וכך אורכו של הנתיב כולו הוא קצר ונוח.

במסגרת האחריות הרחבה על הסעות לעובדים נמצאים בכל אוטובוס שני נהגים כך שהם יוכלו להתחלף מדי פעם בכיסא הנהג ובצורת התנהלות זו, כל מי שאוחז בהגה הוא בפוקוס ולכן נוהג בבטחה.

 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן