הסעות עובדים מאורגנות מטעם מקום העבודה

אנו נמצאים בעידן בו תחבורה היא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. כמעט כל אחד מאיתנו משמש כשירות הסעות פרטי- לעבודה, לחוגים, חברים, מסגרות לימוד.. הזמן שלנו על הכביש לא מבוטל והכבישים עמוסים. אחד הפתרונות היעילים לבעל עסק ולעובדיו הוא הסעות עובדים. מעבר לנוחות, כבישי הארץ מאפשרים לרכבים מלאים נתיבים מהירים ובכך מעודדים הפחתת כמות הרכבים על הכביש, הורדת העומס בכבישים ותוצר נלווה, הפחתה משמעותית בזיהום האוויר. הסעות עובדים מאורגנות מטעם מקום העבודה הם משהו שקורה בשגרה, בעסקים, חברות גדולות וכו'.

איך בוחרים חברת הסעות?

ראשית בדקו את ניסיון החברה. הלוגיסטיקה מאחורי איסוף כל העובדים והגעתם בזמן היא מורכבת ודורשת מיומנות. ניסיון עם מגוון רחב של לקוחות מעניק לחברה יתרון משמעותי. בדקו שהחברה מחזיקה סדרנים הזמינים לתת לכם מענה לדרישות המשתנות ולבלת"מים בזמן אמת.

בטיחות מעל הכל

בטיחות צריכה להוות תמיד שיקול מרכזי בהחלטה על חברת ההסעות ממנה תרכשו את שירותי ההסעות. שירות מקצועי, אוטובוסים בשגרת תחזוקה ובטיחות הרכבים, נהגים מקצועיים וזהירים, כל אלו פרמטרים שצריכים להיבחן על ידכן/ם.

בדקו שימת דגש על תקינותם ובטיחותם של כלי הרכב. כל חברת הסעה מחוייבת להעסיק קצין בטיחות  מורשה מטעם משרד התחבורה המפקח ובודק את תקינות כלי הרכב שלהן ומפקח על שגרת טיפולים וכן מוודא כי הנהגים נוהגים על פי הוראות פקודת התעבורה. כל רכב הסעות חייב להיות רשום בחברת הסעות כלשהי וחייב להיות מיתוג רכבים או שיהיה משולט עם פרטי החברה אליה הוא משויך.

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

בררו היכן פרוסה חברת ההסעות והאם היא חולשת על כל האזורים הנדרשים למקום העבודה. אם למשל מפעלכם ממוקם בצפון השתמשו בשירותיה של חברת הסעות בצפון החולשת על האזורים הרלוונטיים אליכם.

מבחר ויעילות

עוד פרט חשוב הוא מבחר צי הרכבים של חברת ההסעות. למקומות עבודה שונים צרכים שונים. ישנם מקומות עבודה המשנעים מספר רב של עובדים וזקוקים לאוטובוס, בזמן שישנם כאלו שיסתפקו במיניבוסים או ברכבים שיכולים להסיע עד כ 10 נוסעים, בעת הצורך בדקו שלחברת ההסעות מעלונים מותאמים לכיסאות גלגלים, כך תוכלו לתת מענה לעובדים בעלי צרכים מיוחדים.

 

בטיחות בהסעת תלמידים

 

על טכנולוגיה, זמנים וגלגלים

כפי שכבר אמרנו, הלוגיסטיקה מאחורי תזמון ואיסוף הנוסעים היא מורכבת, ודאו כי החברה שבחרתם עובדת עם טכנולוגיות המאפשרות לסדרן מעקב בזמן אמת אחרי מיקום הרכבים שלה כך שיוכל לתת מענה מהיר לנסיעות דחופות ופתרון יעיל לתקלות שצצות.

תוכנה מתקדמת לניהול סידור הסעות

ודאו שלחברת ההסעות תוכנה מתקדמת לניהול סידור העבודה. תוכנה כזו מאפשרת לסדרנים ניהול יעיל, שליטה ובקרה של כלל הסידור, מייעלת ומונעת עיכובים מיותרים. לחלקן יש פתרונות המאפשרים לכם כלקוח להזין את הזמנת ההסעות ישירות לתוך התוכנה ובכך לתת לכם שקיפות מצד אחד ויעילות וצמצום תקלות מצד שני. באמצעות התוכנה הנהגים מקבלים סידור עבודה ישירות לאפליקציה בנייד עם מספרי טלפון של הנוסעים, וכתובת לאיסוף של כל נוסע (עם קישור ל WAZE). הנוסעים מקבלים SMS עם פרטי הנהג לפני מועד הנסיעה ויכולים לראות בזמן אמת איפה הנהג נמצא. בחנו את הצרכים המדויקים לכם וודאו כי לחברת ההסעות יש את המענה הראוי לכם, שימוש בטכנולוגיות כגון אלו יכול לחסוך הרבה אי נעימויות, עמידה בזמנים וכסף.

חברות הסעה מאפשרות כמובן שירותים רבים נוספים כגון, הסעות טיולים, מסיבות רווקים ורווקות ושאר ירקות, ימי כיף, שאטל לנתב"ג ועוד. סעו לשלום.

 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן