הסעות VIP

 

חברת ההסעות מעניקה שירות הסעות VIP ללקוחות כדי להגיע למיקומים שונים ברחבי הארץ. השימוש באוטובוס או במיניבוס מעניק נוחות רבה לנוסעים כמו בדרך לחתונה או לשדה התעופה.

שירות הסעות VIP

 

שירות הסעות ייחודי VIP מותאם לצורך של קבוצת נוסעים אשר מעוניינים לנסוע יחד ולחזור יחד. זו יכולה להיות אופציה של הסעות לנתב"ג, או לחלופין נסיעה לטיול במסגרת יום גיבוש של מקום העבודה. כדי לתכנן מהלך מסוג זה, יוצרים קשר עם חברת הסעות בצפון ומתאמים עימה את לוחות הזמנים הנדרשים ואת כל הפרטים הטכניים מסביב.

הסעות לחתונה

במקרים רבים המיקום הגיאוגרפי של החתונה נקבע למקום רחוק מהמגורים של משפחתה של הכלה או של משפחתו של החתן. כדי להקל על כל החוגגים, החתן והכלה מתאמים עם חברת הסעות נסיעה מיוחדת מנקודת איסוף מסוימת בעיר ועד גן האירועים. כל האורחים ממתינים בנקודת האיסוף, נוסעים יחד לחתונה והשמחה הגדולה מתחילה כבר במהלך הנסיעה.

הסדרן של חברת ההסעות מוודא מראש את משך הנסיעה ואת הפקקים הצפויים בדרך ובהתאם לכך יוצאים מוקדם לדרך, כדי לא לאחר. בתום האירוע ובשעה שנקבעה מראש, כל הנוסעים שבים באמצעות המיניבוס המיוחד לנקודת האיסוף ומשם כל אחד ממשיך לביתו. בדרך כלל נקודה זו היא חניה גדולה במקום מוכר לכולם וכך כל אחד חוזר לרכב שלו.

 

מיניבוס

 

 

יום גיבוש מהעבודה

אחת לתקופה מארגנים במקומות עבודה רבים ימי גיבוש אשר כוללים טיולים במקומות שנקבעו מראש, סיורים במקומות מרתקים כמו יקבים או מוזיאונים, משימות בסגנון המרוץ למיליון, ארוחות במסעדות גורמה ועוד. נציג של הנהלת החברה מתאם עם חברת ההסעות את כל מסלול הנסיעה, נקודת האיסוף והמועדים המדויקים. לאור המיומנות של נהגי האוטובוס, הם מגיעים בזמן לנקודה שנקבעה ומעניקים לעובדים את כל הפינוקים האפשריים במהלך יום הגיבוש, מיניבוס מרווח, מיזוג אוויר, מיקרופון לשירה ולהסברים ועוד.

נסיעות לשדה התעופה

כאשר קבוצה של חברים או בני משפחה אמורים לטוס יחד ליעד מסוים, כיף להתחיל את הנסיעה המשותפת עוד מהבית. בעבר כל אחד נסע ברכב שלו לשדה התעופה והחנה אותו שם לתקופת השהייה מעבר לים. החניה בנתב"ג היא יקרה ומעבר לכך כשהרכב חונה בחניה, בני הבית שנותרו בארץ אינם יכולים לנהוג בו באופן שוטף.

לכן האופציה הנוחה ביותר היא לשכור מיניבוס שמסיע את כולם כמה שעות לפני המועד שבו יש להגיע לטרמינל מנקודת איסוף במקום מוכר ונוח בעיר כמו מהחניה של הקניון וכך כולם מניחים את המזוודות בתא המטען ועולים להסעה.

הנהג האחראי דואג להוריד אותם בשדה התעופה בזמן כך שלא יאחרו לטיסה. גם בסוף הטיול הנהג ממתין להם בנתב"ג על פי מועד הנחיתה המשוער והנוסעים נהנים משירות הסעות VIP גם בדרך חזרה הביתה, לאחר הטיול המוצלח בחו"ל.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, לחצו כאן

 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן