סוגי שירותי הסעות שכדאי להכיר

אוטובוס יוצא מנק' A לנקודה B במהירות 80 קמ"ש. את המתמטיקה הזו כולנו מכירים. וכולנו מדי פעם נדרשים בשירותיהן של חברות הסעות על מנת להגיע ממקום למקום בנוחות המקסימלית. ישנם כמה סוגי שירותי הסעות שכדאי להכיר, כל אחד עונה על צורך אחר ויש להתאים זאת ע"פ אופי הטיול וכמות האנשים.

בין אם אתם חוגגים את הערב האחרון של רווקותכן/ם ובין אם תכננתם טיול משפחתי מורחב, עומדות בפניכן/ם מספר אפשרויות ניוד לאירוע רב משתתפים, יש מספר דברים שהם בייסיק וחשוב לקחת בחשבון לפני שבוחרים חברת הסעות, זאת על מנת למקסם את חווית הנסיעה ולהגיע ליעד בבטחה.

לאן נוסעים

מטרת הנסיעה היא פקטור חשוב בבחירת כלי הרכב- בין אם זו נסיעה למסיבה, הסעות עובדים, הסעות לנתב"ג בכיוון אחד או שניים, הסעות טיולים רוויות עצירות ו"אל המעיין בא גדי בא גדי קטן". כל נסיעה שונה במהותה ודורשת התאמה לפי הצורך.

ראשית הגדירו את כמות הנוסעים הסופית ובקשו מחברת ההסעה להתאים עבורכם את גודל הרכב שאתם צריכים. חברות הסעות רבות יעמידו לרשותכם אוטובוס או מיניבוס בהתאם לצורך. אוטובוס גדול יכול להכיל בין 50 ל 60 נוסעים, מיניבוס מכיל עד כ 19 נוסעים, ואן מכיל  עד 10 נוסעים, בסטייה לכאן ולכאן בהתאם לדגם ולמודל.

משך הנסיעה

ישראל היא מדינה קטנה ובכל זאת, מה שנחשב במדינות גדולות כנסיעה קצרה, אצלנו הישראלים נחשב כנצח. קחו בחשבון את משך הנסיעה וגילאי הנוסעים בעת בחירת חברת ההסעות וסוג התחבורה. נסיעה רב גילאית או נסיעה עם ילדים קטנים או אנשים מבוגרים בעלי צרכים משתנים דורשת התאמות שונות. ישנם אוטובוסים בעלי מושבים נוחים במיוחד לנסיעות ממושכות, אוטובוסים מגווני גדג'טים החל ממערכות מולטימדיה (מעולה לקטנטנים הנוטים לאבד את סבלנותם בנסיעה), תאי שירותים, כיסאות מרווחים ועד ללימו-בוס המאובזר בג'קוזי. הנוחות היא קריטית לחוויית נסיעה מהנה ויש לשים עליה דגש.

מסיבה ניידת?

מתכננים מסיבה כי סיימתם תיכון/שירות צבאי/חיי רווקות/ אוניברסיטה? לא חסרות סיבות למסיבות וישנן חברות הסעות שציידו את האוטובוסים שלהם בברים ניידים, מערכות סראונד, תאורה, מיני בר'ס, ג'קוזי, תאי שירותים ככה שתוכלו לקחת את החגיגה אתכם לאן שלא תלכו בלי הצורך בנהיגת לילה מסוכנת או בחירת נהג תורן. מושלם.

הנהג שלנו חברמן ומקצוען

לתימן כנראה שהוא לא ייקח אתכן/ם, אבל אחת הסיבות הנפוצות להשכרת אוטובוס היא בהחלט לצורך הסעות לטיולים. בטיולים כידוע קיימות דרכי גישה פתלתלות, ירידות אל מחוץ לנתיבים הראשיים, דרכים שאינן תמיד סלולות ברמת גימור גבוהה, הטיול יכול להמשך על גבי רוב שעות היום ולעיתים גם עד שעות החשכה. בטיחות צריכה להוות תמיד שיקול מרכזי בהחלטה על חברת ההסעות ממנה תרכשו את שירותי ההסעות. שירות מקצועי, אוטובוסים בשגרת תחזוקה ובטיחות הרכבים, נהגים מקצועיים וזהירים, כל אלו פרמטרים שצריכים להיבחן על ידכן/ם. אל תתביישו לשאול. וזכרו שעל איכות משלמים.

חברות הסעות פרושות ברחבי כל הארץ, אם הטיול הוא חד יומי ומתחיל בצפון לכיוון המרכז וחזרה צפונה  כדאי לחפש מתוך רשימת חברת אוטובוסים בצפון ולהיפך.  וזכרו לעבור עם הנהג על המסלול טרם הנסיעה וסעו לשלום. סוגי שירותי הסעות שכדאי להכיר

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן